Innowacyjna Grupa Logopedycznych Ochotników

Instytut Edukacji Logopedycznej

W RAMACH WSPÓŁPRACY PRZEDSZKOLA Z INSTYTUTEM EDUKACJI LOGOPEDYCZNEJ OD 17.10.2016 WYSTARTOWAŁ

PROJEKT „MIGUSKI- CZYLI NAUKA JĘZYKA MIGOWEGO NA WESOŁO DLA DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM”.

ZAJĘCIA SĄ PROWADZONE W GR. III ORAZ W IV  W NASTĘPUJĄCYCH DNIACH TYGODNIA:

GRUPA III- CZWARTEK 12.30-13.00                      GRUPA IV- CZWARTEK 13.00-13.30

PROJEKT POTRWA DO CZERWCA 2017r.

Instytut był pomysłodawcą  akcji zatytułowanej  INSTYTUT EDUKACJI LOGOPEDYCZNEJ CZYTA DZIECIOM.

Czytanie odbywało się raz w tygodniu według wcześniej ustalonego harmonogramu. Objęło dzieci ze wszyskich grup wiekowych.

Zaproszone osoby były bajkowo ucharakteryzowane.

Czym jest IGLO?

IGLO to Innowacyjna Grupa Logopedycznych Ochotników przeszkolonych w zakresie bajkoterapii, arteterapii, muzykoterapii, emisji głosu, choreoterapii.

Co, gdzie, jak?

Projekt IGLO ralizowany był we wspólpracy z Instytutem Edukacji Logopedycznej. W naszym przedszkolu projekt wystartował we wrześniu 2015 r. i  potrwał do końca lutego 2016 r. Objął dzieci ze wszyskich grup wiekowych. Zajęcia realizowane były w formie wolontariatu.

Co zyskaliśmy?