Jubileusz 35-lecia naszego przedszkola

26 kwietnia odbyły się uroczyste obchody jubileuszu 35-lecia naszego przedszkola. W tym dniu obecnością zaszczycili nas przedstawiciele władz samorządowych, oświatowych, byli dyrektorzy i pracownicy, przedstawiciele Rady Rodziców oraz lokalnej społeczności.

Goście byli zachwyceni profesjonalizmem małych artystów. Nagrodzili występy dzieci gromkimi brawami. Nie zabrakło piosenki finałowej " Ale jedno jest przedszkole z Langiewicza..."

Następnie życzenia i gratulacje składali goście. Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem uroczy­stości i winszowali dalszych sukcesów . Usłyszeliśmy wiele ciepłych słów na temat pracy naszej placówki i osiągnięć naszych wychowanków.

Po życzeniach przyszedł czas na degustację urodzinowego tortu, swobodne rozmowy oraz oglądanie archiwalnych zdjęć z życia przedszkola.

 

Wszystkim zaproszonym gościom z całego serca dziękuję za uświetnienie swą obecnością jubileuszu 35-lecia Przedszkola nr 65
w Lublinie.                                                        
Serdeczne podziękowanie składam wszystkim osobom zaangażowanym w organizację i przygotowanie uroczystości, a w szczególności Radzie Rodziców, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom Przedszkola.
Dzieciom dziękuję za przepiękny program artystyczny.

 Małgorzata Kozłowska

 Dyrektor Przedszkola nr 65 w Lublinie